• Новак
HONJIE M6x 8мм Нерѓосувачки Челик Пролет Хексадецимален Штекер Топката Точка Копачка Поставите Завртки Клипот-5pcs

HONJIE M6x 8мм Нерѓосувачки Челик Пролет Хексадецимален Штекер Топката Точка Копачка Поставите Завртки Клипот-5pcs

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Топката Точка Прилагодете Завртката е многу лесно за инсталација и отстранување,изграден со метални навој тело со шестоаголни socket head дизајнирани.Материјал : Трајни 304 од не ' Рѓосувачки Челик ;Тежина : 6g.Тема Големина : M6 x 8mm / 0.24" x 0.31"(D*L).Хексадецимален Клуч Големина : 3мм / 0.12"; Конец Теренот : 1.0 mm/0.04".Пакет се Вклучени : 5pcs x Топката Точка Прилагодете Завртка.Карактеристики : 1. Топката Точка Прилагодете Завртката е многу лесно за инсталација и отстранување,изграден со метални навој тело со шестоаголни socket head дизајнирани. 2. Тоа е збир топката завртка тип ролери со пролетта клипот функција и внатрешни пролет добива товари рамномерно дури и кога товарот е неурамнотежен. 3. Тоа исто така може да се користи како општ пролет клипот со топка за одредување и лоцирање на работното парче. 4.Непречено ротација на топката го намалува триењето помеѓу главната топката и примање на страна.Спецификации : - Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Tone - Тема Големина : M6 x 8mm / 0.24" x 0.31"(D*L) - Хексадецимален Клуч Големина : 3мм / 0.12" - Тема на Теренот : 1.0 mm/0.04" - Пакет се вклучени:5 компјутери x Топката Точка Прилагодете Завртка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Creamoon Шминка за Полнење за Жени Целосно Полнење Сите во Еден Шминка Комплет Повеќенаменски Шминка Комплет-Шминка

Нашите повеќенаменски шминка комплет содржи шминка четка во собата,палета сенки,усна сјај во собата, шм

DEN 863.76

CYHO Ѓубре Торба Задебелена,без Мирис, Додаток за Полнење Во Канцеларија Соба;Училиштето;Хотелот;Хотелски;Тоалет;Вила,

Тоа не се валкани рацете поради рачен дизајн.Производот е течењедоказ и пукнаотпорни, бидејќи тоа е зас�

DEN 1314.72

Рачни Рутер Двојно Раб Прирачник Работ Виткање Машина Дрво Глава И Опашка Средување На Столар Хардвер Машина

Направени со индустриски одделение инженерство дизајн и материјали, овој сет на кроење tools е durably за год�

DEN 1368.72