• Новак
Амазон Бренд – Pinzon Фланелен Боксери Прекривки Ги Покрие - Цар, Лаванда Цвеќиња

Амазон Бренд – Pinzon Фланелен Боксери Прекривки Ги Покрие - Цар, Лаванда Цвеќиња

DEN 1623.36

Достапност
Достапно за нарачка

100% Памук.Увезени.Направен во Португалија; Вклучува прекривки ги опфаќаат само. 170-грам фланелен боксери дава луксузен мекост во дише ткаат.Двоен-napped заврши на двете страни за мекост.Прекривки покрие мерки 106 x 92 инчи; вклучува скриени копче затворање да се задржи утешителот безбедно место.Машина перат и dryable.Направен во OEKO-TEX Стандард 100 фабрика, независна сертификација на систем кој обезбедува производство на текстил ги исполни високите безбедносни и еколошки стандарди.Опис На Производот Еден Бренд.Од Производителот Pinzon.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Ѓубре Торба Задебелена,без Мирис, Додаток за Полнење Во Канцеларија Соба;Училиштето;Хотелот;Хотелски;Тоалет;Вила,

Тоа не се валкани рацете поради рачен дизајн.Производот е течењедоказ и пукнаотпорни, бидејќи тоа е зас�

DEN 1314.72