• Новак
Ноулс Се Чека На Брегот, Норман Rockwell Колекционерски Плоча

Ноулс Се Чека На Брегот, Норман Rockwell Колекционерски Плоча

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Плоча 9818 O во само ограничено издание на "Чекање на Брегот" од Норман Rockwell.Второто Прашање во Rockwell е повторно ги открива Жените Колекција.Направен во издание строго ltd.100 отпуштање дена и е сертифициран како "Вистински Rockwell Класичен" од страна на Rockwell Општество на Америка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат