• Новак
(2 Парчиња) Supershieldz Наменета за Apple iPhone 11 Про Макс и iPhone Xs Макс (6.5 инчи) (Privacy) Анти Шпионски Калено Стакло Екран Заштитник со (Лесна Инсталација Фах) Анти Нула, Балон за С

(2 Парчиња) Supershieldz Наменета за Apple iPhone 11 Про Макс и iPhone Xs Макс (6.5 инчи) (Privacy) Анти Шпионски

DEN 227.76

Достапност
Достапно за нарачка

Направен од висок квалитет на приватност калено-стакло во портрет погледни модови; на екранот се видливи само за лицата кои се директно во предниот дел на екранот. 9 H цврстина, отпорен на гребење, и се чува оригиналната допир искуство. 2.5 D заоблени работ стакло за утеха на прстите и раката.Hydrophobic и oleo фобичен слој за да се намали пот и намалување на отпечатоци од прсти.Вклучува 2 парчиња калено стакло екран заштитници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Ѓубре Торба Задебелена,без Мирис, Додаток за Полнење Во Канцеларија Соба;Училиштето;Хотелот;Хотелски;Тоалет;Вила,

Тоа не се валкани рацете поради рачен дизајн.Производот е течењедоказ и пукнаотпорни, бидејќи тоа е зас�

DEN 1314.72

Creamoon Шминка за Полнење за Жени Целосно Полнење Сите во Еден Шминка Комплет Повеќенаменски Шминка Комплет-Шминка

Нашите повеќенаменски шминка комплет содржи шминка четка во собата,палета сенки,усна сјај во собата, шм

DEN 863.76