• Новак
Реална Привремени Тетоважи-Водоотпорен Ноќта На Вештерките Се Маскира Целосна Ракав Temp Тетоважи Полна Рака Долготрајни Лажни Тетоважа Налепница За Возрасни Мажи

Реална Привремени Тетоважи-Водоотпорен Ноќта На Вештерките Се Маскира Целосна Ракав Temp Тетоважи Полна Рака

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Non Toxic Tatoo Колекции Се Одлични За ноќта на Вештерките Тетоважи Костим,Роденден Тетоважа Материјали Корист,Пливање на Плажа, Клип Арт, Базен, Естетски, Клуб, Велигден Танцување, Св.Место на украсени со лицето надолу на кожата.89 инчен(48cm) лажни тетоважи можат да се покријат поголемиот дел од вашите раце. Патрик, Пантомимичари, 9 Четврти јули, Божиќ, Божиќ, Љубовници, Фрижидер, Автомобил Biker Оркестарот, Роденденски Подароци. Тетоважа налепници не смее да се wetted со вода за однапред, и мора да се wetted на телото!3.89 инчен(48cm) ПРЕТПАЗЛИВОСТ : не се однесуваат на чувствителна кожа, во близина на очите или ако се алергични на лепило. ⏲【БРЗО се ПРИМЕНУВААТ & ТРАЕ ДОЛГО】трае Само десет секунди да се пренесе тетоважа на кој било дел сакате да се држиме до, и тоа може да биде лесно да се отстрани со бебешко масло и алкохол.Здрави, еколошки, безболен,водоотпорен и безбедно, нашата симпатична привремени тетоважи може да трае на вашето тело за 4-7 дена. ⏲【ШМИНКА СОВЕТИ И СТИЛ АЛАТКИ】Уникатен Опрема Време Катанец се Зголеми дизајн ви овозможува да се покаже вашата личност во секое време, насекаде.Пакетот вклучува:1*Симпатична Привремени Тетоважи со Реална Опрема Време Катанец се Зголеми design Size:6.лажни тетоважи,привремени тетоважи,привремени тетоважи возрасни,тетоважи,привремени тетоважи за деца,лажни тетоважи кои изгледаат реално,лажни тетоважи за жените,ракав тетоважи за жените,привремени тетоважи за жени,деца тетоважи,привремени тетоважи,привремени тетоважи за возрасни,тетоважи за деца,лажни тетоважи ракав,лажни тетоважи за мажите,темп тетоважи,привремени тетоважи жените,привремено ракав тетоважи,ракав тетоважи за мажите,привремени тетоважи за мажи,деца привремени тетоважи,тетоважи за жени,полн ракав привремени тетоважи,ракав тетоважи,лажни тетоважи за деца,тетоважи привремен реални,лажни тетоважи кои изгледаат реално и трае долго,лажни тетоважи жените,реалистични тетоважи,темп тетоважи за жените,привремено ракав тетоважи жените,реални привремени тетоважи,тетоважи за мажите,привремени тетоважи за момчиња,лажни ракав тетоважи,привремени тетоважи за девојки,привремени тетоважи ракав,привремено ракав тетоважи за мажите,пеперутка привремени тетоважи,тело, тетоважи за жените,привремени тетоважи возрасни ракав,половина ракав привремени тетоважи,симпатична привремени тетоважи,лажни тетоважи на тинејџери,големи привремени тетоважи жените.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Табела Место Картичка, Велигден Шатор Стил Картички, Пакување од 25 Половина Пати Прием Место Картичка, Симпатична

【Премиум картичка акции】пакетот вклучува 25 парчиња на масата на прием на картички, кои се направени на

DEN 263.76