• Новак
Prima Маркетинг Inc Редизајнирање На Трансфер - Цветни Дома, Меша

Prima Маркетинг Inc Редизајнирање На Трансфер - Цветни Дома, Меша

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Користете го нашиот трансфери да се создаде уникатен дома декор парчиња.Земја на потекло : Кина.Производ Димензија : 11.25"L x 15.0"W x 0.01"Х Број на Модел : 655350635527. Се истражуваат многу можности за трансформирање на вашиот дом со нашите Оркестарот Трансфери.Исклучително детални, gorgeously составен и без никаков напор лесно да се примени, овие трансфери ќе се трансформира вашиот простор за живеење.Употреба на ѕидови, мебел, дрво, врати, и многу повеќе површини.Можностите се бескрајни.Вклучува еден трансфер.Ве молиме имајте предвид, трансферот може да се сече на парчиња за лесна апликација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Ѓубре Торба Задебелена,без Мирис, Додаток за Полнење Во Канцеларија Соба;Училиштето;Хотелот;Хотелски;Тоалет;Вила,

Тоа не се валкани рацете поради рачен дизајн.Производот е течењедоказ и пукнаотпорни, бидејќи тоа е зас�

DEN 1314.72