• Новак
M2cbridge Смола Животинско Молив Носителот Еж Биро Организатор Декорација Вкусен Тенџере(Зелен Лист)

M2cbridge Смола Животинско Молив Носителот Еж Биро Организатор Декорација Вкусен Тенџере(Зелен Лист)

DEN 357.60

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал:Направен од висок квалитет смола, исклучителна детали и дизајн.Големина : подрумот 5.91"x висина 4.33".На молив првенство служи како добар десктоп организаторот за одржување моливи, пенкала, изтривалка, итн.Идеален за инфомација и дома додатоци, додавајќи чувство на стил за вашето работно биро.Секое парче е индивидуално рака-насликани од страна на нашите занаетчии, креативна декорација за дневна соба, детска' соба, студија, спална соба, канцеларија, ученичкиот дом, забава, итн.Креативен подарок за пријателите, колегите и најблиски.Симпатична еж форма, мулти-улога, исто така, може да биде пен носителот, козметички држач, четка, направете ја вашата соба или да се бања повеќе убави.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Ѓубре Торба Задебелена,без Мирис, Додаток за Полнење Во Канцеларија Соба;Училиштето;Хотелот;Хотелски;Тоалет;Вила,

Тоа не се валкани рацете поради рачен дизајн.Производот е течењедоказ и пукнаотпорни, бидејќи тоа е зас�

DEN 1314.72