• Новак
QuickNet Багажникот Кабел Собранието, Влакна Тип: OM5+

QuickNet Багажникот Кабел Собранието, Влакна Тип: OM5+

DEN 852.00

Достапност
Достапно за нарачка

Влакна Тип : OM5+.Конектор Тип : Pan MPO Женски.Отпор Својства : Пламен-Отпорни.Стандардите се Сретна : Исполнува или го надминува ISO/IEC 11801, минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 3, минлив исхемичен напад-604-5 (FOCIS-5), минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 1, Ro HS согласност,минлив исхемичен напад-492-AAAD, IED 60793-2-10 тип A1a.3 Запаливост Оценка LSZH.Примена : центри за Податоци што бараат брз инфраструктура за распоредување со продолжен домет.Мал дијаметар на стеблото кабел собранието го користите 30 до 40% помалку простор кој е идеален за висока густина кабел апликации.OM5+, 12 Влакна Багажникот, Ниска Чад Нула Халоген, Pan MPO Женски Pan MPO Женски, HD Flex Транзиција, Метод Б, Ултра Вметнување на Косата, со Влечење на Очите на едниот крај - 87 Метри.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Ѓубре Торба Задебелена,без Мирис, Додаток за Полнење Во Канцеларија Соба;Училиштето;Хотелот;Хотелски;Тоалет;Вила,

Тоа не се валкани рацете поради рачен дизајн.Производот е течењедоказ и пукнаотпорни, бидејќи тоа е зас�

DEN 1314.72