• Новак
ЛЕЛЕ Двојна Тенџере Восок Потоплите Професионални Електричен Грејач Двојна Parrafin Топла Кожа на Лицето Опрема СПА Прилагодлива Температура Сет

ЛЕЛЕ Двојна Тенџере Восок Потоплите Професионални Електричен Грејач Двојна Parrafin Топла Кожа на Лицето Опрема

DEN 1773.60

Достапност
Достапно за нарачка

Метална конструкција на телото и алуминиум тенџере Двојно тенџере, восок warmers за повеќе третмани или екстра голема шанса области.On/off прекинувач, лесен за употреба, Црвен индикатор светлото додека греење.Две рачки за лесно движење; Не се лизга гумени нозе.Прилагодлива температура поставувања на 0-80 целзиусови степени (32-176 степени целзиусови). 4.3" Отстранлив Внатрешна Восок Садови : се приспособат на повеќето восок контејнери.Ве молиме проверете ја вашата контејнер пред да нарачате.НАПОМЕНА : за топло ви восок брзо и ефикасно, ви препорачуваме да ја топол восок со нашите топли тенџере директно, а не преку некој друг контејнер.Сосема Нов Салон Восок Потоплите/Грејач w/ Двојно Садови за Лабава Восок Оваа Двојна Тенџере Восок Потоплите доаѓа со две садови за лабава восок, и двете дупки, се со цел да се вклопи стандард восок лименки.Секоја од двете страни има независни температура поставувања, така што може да се одржи различни температури на секоја страна.Тоа е многу популарна во убавина продавница и семејствата на потрошувачите.Функција : Метална конструкција на телото и алуминиум тенџере Двојно тенџере восок warmers за повеќе третмани или екстра голема шанса области On/off прекинувач, лесен за употреба Црвениот индикатор светлото додека греење Прилагодлива температура поставувања на 0-80 целзиусови степени (32-176 степени целзиусови) Две рачки за лесно движење Не се лизга гумени нозе Отстранлив внатрешна восок садови 4.3" тенџере отворање да се приспособат на повеќето восок контејнери Спецификација : Општо Димензии : 11 3/4"L x 7"W x 4 3/4"H Работен Напон : 110 V Моќ : 220 W Фреквентен Опсег : 50 Hz-60 Hz Пакети Вклучуваат : 1x Восок Грејач 1x Упатство.

Спецификацијата

Overall Dimensions:
11 3/4L x 7W x 4 3/4H
Working Voltage:
110V
Power:
220W
Frequency Range:
50Hz-60Hz
Packages Include:
1x Wax Heater :
1x Manual :

Со стоката дадена додека купуваат