• Новак
Преносни Менување Пелена Подлога, Преносни Менување на подлога за Новороденото Девојче & момче - Бебе Менување на Подлога со Smart Брише Џеб - Водоотпорен Патување Мен

Преносни Менување Пелена Подлога, Преносни Менување на подлога за Новороденото Девојче & момче - Бебе Менување

DEN 575.76

Достапност
Достапно за нарачка

Совршено Преносни Менување Станица:Со Бебе менување пелена подлога, може да имате чиста, водоотпорен и безбедно менување на мат насекаде и да одите!.Удобен за Носење:Прикачите вашата менување на маса подлога да колички, торби, потпирачи за глава зглобовите или каде и да се избере слично со своите Велкро ремени или тока јамка!.Smart Брише Џеб:Отвори или укината, ова бебе менување станица дотации лесен пристап до брише со smart брише џеб!Едноставно поставете го вашиот омилен брише или обновливи торбичка во џеб, и никогаш не треба да се бараат за брише повторно!.Сигурно Продавници Essentials:надворешен џеб е совршен за мајка ми и татко ми работи, додека 2 внатрешна мрежа џебови погодно продавница бебе потреби.Плус, можете да се оддели овој дополнителен простор за складирање кога вие само треба едноставна промена на подлога!.Заштитна Перница:Додадете малку утеха на тврди површини!Овој пренослив менување на подлога за пелена торба карактеристики мека перница дека реквизити и го заштитува вашето бебе е главата, додека да го промени неговиот или нејзиниот пелена.Промена на вашето бебе во удобноста со Бебето!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТП Кожа Вакцина Картичката во Држачот со Симпатична нилски коњ Отпечатоци,4 x 3 CDC Вакцинација Картичка Заштитник/Покрива

Спаси Сега : Купи 2 Пакети спаси $4 ID Носителот Големина : 4.8"x 4.1",погоден за 4 x 3"во CDC вакцина сертификат.Фун

DEN 263.76