• Новак
Дигитални Иновации 4090100 Прескокнете д-Р Додаток за Полнење за Nintendo Wii

Дигитални Иновации 4090100 Прескокнете д-Р Додаток за Полнење за Nintendo Wii

DEN 190.56

Достапност
Достапно за нарачка

Сè што ви треба за да се надополнува светски најдобро продаван диск поправка систем, кој поправки гребнатини кои предизвикуваат Wii диск за да го прескокнете, замрзнување, изобличува и не успеваат да се игра.Вклучени Flexi Wheel посебни карактеристики микро frictional површината и зборуваше тензија оптимизиран за Wii компатибилен дискови.Патентирана Flexi Wheel поправки до 25 дискови, и работи нежно доволно безбедно да се поправка на истиот диск повеќе пати.Обезбедува безбедно да се поправи и чисти сите типови на дискови се компатибилни со Wii игри систем.Не ќе работат на Blu-ray или Play Station 3 дискови.На Skip Dr за Wii Диск Поправка + Чистење на Системот Замена Додаток Комплет содржи сè што ви треба да го надополнува својата Skip Dr за Wii Диск Поправка + Чистење на Системот.Комплетот содржи патентирани Flexi Wheel, Skip Dr Подмладителен Течност, сина сушење крпа, се чувствува чистење квадратни и Clean Dr Диск Чистење Решение.Замена Flexi Wheel поправки до 25 дискови и работи нежно доволно безбедно да се поправка на истиот диск повеќе пати.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Ѓубре Торба Задебелена,без Мирис, Додаток за Полнење Во Канцеларија Соба;Училиштето;Хотелот;Хотелски;Тоалет;Вила,

Тоа не се валкани рацете поради рачен дизајн.Производот е течењедоказ и пукнаотпорни, бидејќи тоа е зас�

DEN 1314.72