• Новак
Fafeicy Нерѓосувачки Челик Feeler Колосек, Woodturning Двојно Заврши Сад Дебеломер, за Внатрешни Надворешен Дијаметар Мерење Владетел

Fafeicy Нерѓосувачки Челик Feeler Колосек, Woodturning Двојно Заврши Сад Дебеломер, за Внатрешни Надворешен

DEN 266.16

Достапност
Достапно за нарачка

Внатрешен дијаметар и надворешниот дијаметар може да се мери во исто време.Широко се користи за врата-јазот мерење, завртка мерка, инструмент за мерење, ритам на мерење, внатре дијаметар мерење, надворешниот дијаметар на мерење.Направи одлични нерѓосувачки челик материјал, водоотпорен и rustproof.Користејќи напредна технологија со одлична изработка да се донесе мазна површина, ќе не боли вашите раце за време на работата.На feeler мерач поседуваат мали димензии, мала тежина, компактни и преносни.Спецификација : Предмет Тип : Feeler Мерач Материјал : не ' Рѓосувачки челик Големина : Прибл. 9.2 x 5.4 cm/3.6 x 2.1 во Апликации : Мерење на внатрешниот и надворешниот дијаметар : Вратата јазот мерење, завртка мерка, инструмент за мерење, ритам на мерење, внатрешен дијаметар мерење, надворешниот дијаметар мерење Пакет Листа : 1 x Feeler Колосек.

Спецификацијата

Item Type:
Feeler Gauge
Material:
Stainless steel
Size:
Approx. 9.2 x 5.4cm/3.6 x 2.1in
Applications:
Measuring inner and outer diameter
Door gap measurement, screw measurement, tool measurement, groove measurement, inner diameter measurement, outer diameter measurement :
Package List:
1 x Feeler Gauge :

Со стоката дадена додека купуваат

ЖУ-CL Внатрешни работи, Автомобил Светла, Led Автомобил Атмосфера Светилка, DIY Авто Амбиентална Светлина (Емитуваат

Шарени Амбиент Светлина може да биде се користат во дневната соба, маса, игра соба, спална соба, или со ав

DEN 758.40