• Новак
Филтер за воздух Фабрика 8-Pack Замена за Холмс Bionaire HAPF60, HAPF60PDQ-U, A1260C Прочистувач на Воздух филтрите на активен Јаглерод за Пред-Филтрирање

Филтер за воздух Фабрика 8-Pack Замена за Холмс Bionaire HAPF60, HAPF60PDQ-U, A1260C Прочистувач на Воздух

DEN 234.48

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот Содржи Осум Филтри.Направени За Да Се Елиминира Чад И Мирис.Филтри Мерка 6 x 9-1/4 x 1/4 Инчи.Направен Во САД.Автентични Филтер За Воздух Фабриката На Брендот На Производот.UPC 00842477112530. Овие јаглен јаглерод прочистувач на воздухот пред-филтри се дизајнирани и распоредени само од Воздух Филтер Фабрика.Филтер Големина Е Околу 6" x 9-1/4" x 1/4".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат