• Новак
Headboard Перница Перница Целосна Близнак Кралицата Кралот, Триаголен Читање Перница Голем Одмор Перница Оптоварување Перница Перница Lumbar Подлога Триаголник Назад Пе

Headboard Перница Перница Целосна Близнак Кралицата Кралот, Триаголен Читање Перница Голем Одмор Перница Оптоварување

DEN 2759.76

Достапност
Достапно за нарачка

Премногу мек?Стави повеќе кутии во!Answer : ___________________________ Note : 1.Материјал : Направен од супер мек висок квалитет бисер волна, обезбедува удобен грб & врат поддршка при читање и гледање ТЕЛЕВИЗИЈА.Многу луѓе, особено колеџ студентите, се најде на триаголен читање перница е совршена, како headboard : двете декоративен и функционален.Ние нудиме сите големини и бои backrest перници за различни кревети.За чистење на перница маска, едноставно отстранете ја и машина за миење со топла или ладна вода за "нормално" циклус, тогаш собори сува на ниска топлина.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ЛЕЛЕ Двојна Тенџере Восок Потоплите Професионални Електричен Грејач Двојна Parrafin Топла Кожа на Лицето Опрема

Метална конструкција на телото и алуминиум тенџере Двојно тенџере, восок warmers за повеќе третмани или ек�

DEN 1773.60