• Новак
Жените Преголеми Sweatshirt Лос Анџелес, Калифорнија Crewneck Долг Ракав Секојдневен Лабава Pullover Блузи

Жените Преголеми Sweatshirt Лос Анџелес, Калифорнија Crewneck Долг Ракав Секојдневен Лабава Pullover Блузи

DEN 791.76

Достапност
Достапно за нарачка

Долг ракав, писмо печатени, crewneck ,капка рамо ,секојдневен sweatshirt.Ракавот : Долг Ракав.Направи кул модна изјава со жените sweatshirt.Совршен за дома, чисто или со секојдневно носење, спортови, училиште, купување, работа и така натаму.Овој повик sweatshirt е многу погодна за ладно време, како пролет, на есен.Јака линија : Екипажот Вратот.Повод : Повик Носат за Куќа; Шопинг; Одмор; Улична Мода; Секојдневно Носење.Долг ракав, писмо печатени, crewneck ,капка рамо ,секојдневен sweatshirt.Опуштено, спортски и трендовски, око-фаќање ,дизајн во трендовски писмо за печатење, мека пот квалитетот ви даде голема носи утеха и целосно опуштена стил на sweatshirt.Класична е одличен избор за есен зима пролет ден!Ова е baggy верзија не е многу прекумерно парчиња, за да одговара најмногу.Тоа е одличен избор за да го носат тенок-одговара кошули внатре или слој со јакна, палто или палто за шик изглед!Се чувствува меки и удобни за носење.Писмо Графички Печатење.Опуштено, спортски и трендовски, око-фаќање ,дизајн во трендовски писмо за печатење, мека пот квалитетот ви даде голема носи утеха и целосно опуштена стил на sweatshirt.Ткаенини : 60%ПОЛИЕСТЕР+35% ПАМУК+5%SPANDEX.Момче пријател стил.Класична е одличен избор за есен зима пролет ден!Ова е baggy верзија не е многу прекумерно парчиња, за да одговара најмногу.Лесна и воздушеста, ви обезбеди пријатен носи искуство.Дебелина : Редовен за Autum, Пролет или Зима.Ве молиме погледнете го Големина на Табелата во Опис на Производот подолу.Се чувствува меки и удобни за носење.Рака Мие Ладно; Мека Машина за Перење; Линија се Исуши; не се Впие; Класификација на Перење; Железо во Ниска Температура ако е Потребно.Карактеристики : Кул Стил,Лос Анџелес, Калифорнија Печатени, Лилјак Ракав;Секојдневен Огромен Круг На Вратот Pullover Суичери.Совршен за дома, чисто или со секојдневно носење, спортови, училиште, купување, работа и така натаму.Оваа pullover е во мека, дише, тесни ткаенини за да атмосфера вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ЛЕЛЕ Двојна Тенџере Восок Потоплите Професионални Електричен Грејач Двојна Parrafin Топла Кожа на Лицето Опрема

Метална конструкција на телото и алуминиум тенџере Двојно тенџере, восок warmers за повеќе третмани или ек�

DEN 1773.60