• Новак
Pawfly Жица Keychain Кабел 6 инчен Нерѓосувачки Челик Копче Прстен Јамка за Надворешна Пешачење

Pawfly Жица Keychain Кабел 6 инчен Нерѓосувачки Челик Копче Прстен Јамка за Надворешна Пешачење

DEN 131.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 2 мм Дебел Жица : Лесни, но toughly плетенка за секојдневна употреба.Погодно да се носи насекаде и се одлични за чување на вашите лични предмети организирани.Connectable Кабел : Должина : 6"; Јамка Дијаметар : 2".Можете да се поврзете две или повеќе синџири да се направи повеќе должина или поголем јамка за вашиот повеќе цели.Тешки Одржување : Направени од цврста и флексибилна нерѓосувачки челични жици со приклучок, тоа е отпорни на корозија и цврсти доволно да се одржи предмети до 200 кг без да се прекрши.Лесен за Употреба : се Користи приклучок да се утврдат и да се заклучува 2 краевите на жицата.Лесно да додадете или отстранете објекти на или надвор од јамка со нарезници или расклатување на конекторот.Разноврсна Користи : Потполно 10 парчиња корисна како клучни носители, патент повлекува и закачалки за кујнски прибор, багаж ознаки, накит, привезоци или други предмети со дупки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ЖУ-CL Внатрешни работи, Автомобил Светла, Led Автомобил Атмосфера Светилка, DIY Авто Амбиентална Светлина (Емитуваат

Шарени Амбиент Светлина може да биде се користат во дневната соба, маса, игра соба, спална соба, или со ав

DEN 758.40