• Новак
Лен Пазар 4 Парче Лист Поставите Шарени, Полн, Цвет Светло Сина

Лен Пазар 4 Парче Лист Поставите Шарени, Полн, Цвет Светло Сина

DEN 628.32

Достапност
Достапно за нарачка

100% Микрофибер.Увезени.ЛУКСУЗ И УДОБНОСТ-Ќе бидете изненадени од тоа како свиленкаста мека, и удобно овие луксузен кревет листови се!i Enjoy Дома луксузни лист множества се дизајнер листови на неверојатна цена.Совршено се вклопуваат за секоја соба во вашиот дом - спалната соба, гостинската соба, детска соба, dorm соба RV, одмор дома.Одличен подарок идеја за мажи и жени, Мајки и Татковци, на Вљубените - Мајка - Денот на Таткото, Роденден, и на Божиќ.КЛАСИЧЕН ПРИЛАГОДЕНИ ИЗГЛЕДА - Сет вклучува : Еден рамен лист, еден опремени лист (со длабок џеб), и две pillowcases.Близнак/Twin XL дојде со една pillowcase.ВИСОК КВАЛИТЕТ - Ултра мека микрофибер ткаенина ткаени со најдобрите изработка.Добра рака се чувствуваат и многу пријатна за спиење на.Исчезнат, дамка, се смалуваат и навремено отпорни.Машина за миење во ладна, и брзо суши на собори сува ниска.Потрајни од било памук!.TERMENDOUS ИЗБОР - Бои вклучуваат Аква, Црна, Темноцрвена, Чоколадо, Крем, Злато, Сива, слонова коска, Светло Сива, Морнарица, Виолетова, Жалфија, Taupe, и Бела боја.Моделите вклучуваат Стрела, Црешни, Излив на виновата Лоза, Груба Paisley, Houndstooth, Саќе, Направи Сакаат, Мерцедес, Polkadot, Умирам Chevron, Quatrefoil, Лента, Scallops, Мека Флорални, Stippled, Thatch, винова Лоза, и Wheatfield.ПОЛНА ГОЛЕМИНА чаршаф СЕТ ВКЛУЧУВА : 1 Целосно Опремени Лист : 54" W x 75" L + 16"; 1 Целосно Рамен Лист : 81" W x 96" L; 2 Стандард Pillowcases : 20" W x 30" Л Големина : Full | Боја : Цвет Светло Сина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Headboard Перница Перница Целосна Близнак Кралицата Кралот, Триаголен Читање Перница Голем Одмор Перница Оптоварување

Премногу мек?Стави повеќе кутии во!Answer : ___________________________ Note : 1.Материјал : Направен од супер мек висок квал

DEN 2759.76