• Новак
Мулти-Задача LED Прилагодливи Gooseneck Шиење Светлина, Магнетна База Ладно Бела Работа Светилка, за алатни машини Вежба Притиснете Мелничката Струг

Мулти-Задача LED Прилагодливи Gooseneck Шиење Светлина, Магнетна База Ладно Бела Работа Светилка, за алатни

DEN 2215.20

Достапност
Достапно за нарачка

Широко апликација, погодни за машина продавница за авто делови за одржување, manicuring, читање, проучување и др.Произведени од премија на алуминиум, водоотпорен, цврсти, отпорни на топлина и издржливи, површината е масло отпорни и лесно да се чисти. 7 W висока моќност ЛЕР извор на светлина, висока осветленост, ниско ниво на светлина неуспех, заштеда на енергија и око‑пријателски.Магнетна база промовира лесна инсталација на метална површина и лесен за употреба. 360 степени omni‑насочен флексибилни gooseneck, слободно да се прилагоди на агол на светилка, им овозможува на светлината се токму фокусирани до каде што треба.Функција : 1. 7 W висока моќност ЛЕР извор на светлина, висока осветленост, ниско ниво на светлина неуспех, заштеда на енергија и око‑пријателски.2. Произведени од премија на алуминиум, водоотпорен, цврсти, отпорни на топлина и издржливи, површината е масло отпорни и лесно да се чисти.3. 360 степени omni‑насочен флексибилни gooseneck, слободно да се прилагоди на агол на светилка, им овозможува на светлината се токму фокусирани до каде што треба.4. Магнетна база промовира лесна инсталација на метална површина и лесен за употреба.5. Широко апликација, погодни за машина продавница за авто делови за одржување, manicuring, читање, проучување и др.Спецификација : Conditon : 100% Сосема New Material : Aluminum Color : Како Слики Shown Plug Тип : НИ Plug Input Напон : 110-220 VLED Моќ : 7 WLight Боја : Ладна White Light Извор : LEDWaterproof Оценка : IP44 Switch : Копче Switch Package Листа : 1 x LED Работа Светлина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Ѓубре Торба Задебелена,без Мирис, Додаток за Полнење Во Канцеларија Соба;Училиштето;Хотелот;Хотелски;Тоалет;Вила,

Тоа не се валкани рацете поради рачен дизајн.Производот е течењедоказ и пукнаотпорни, бидејќи тоа е зас�

DEN 1314.72

ЛЕЛЕ Двојна Тенџере Восок Потоплите Професионални Електричен Грејач Двојна Parrafin Топла Кожа на Лицето Опрема

Метална конструкција на телото и алуминиум тенџере Двојно тенџере, восок warmers за повеќе третмани или ек�

DEN 1773.60

Headboard Перница Перница Целосна Близнак Кралицата Кралот, Триаголен Читање Перница Голем Одмор Перница Оптоварување

Премногу мек?Стави повеќе кутии во!Answer : ___________________________ Note : 1.Материјал : Направен од супер мек висок квал

DEN 2759.76