• Новак
Niugrotaw Сирена метал уметност ѕид декорација, сирена рачно изработени креативни занает панел, погоден за домашна градина, на плажа, во дневната соба, базен и други дек

Niugrotaw Сирена метал уметност ѕид декорација, сирена рачно изработени креативни занает панел, погоден за

DEN 1392.00

Достапност
Достапно за нарачка

【Надворешна Декорација соништа.Тоа изгледа пристојно како подарок за пријател.Исто така може да бидат дадени на пријатели кои сакаат морето, бидејќи ова сирена е навистина убаво.Совршен подарок сирена скулптура.Без разлика дали тоа е родендени, Божиќ, или било какви посебни прилики, на сирена скулптура може да биде одличен подарок за семејство, деца, љубовници и пријатели.Тоа може да им даде многу спомени и имагинација.Тоа исто така може да се користи како сувенир.Материјал : Ковано железо.Вонредни Подарок : Океан Серија.Дома декорација : ѕид hangings.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат