• Новак
SVNVIOZ Средината на Големината Играчка Складирање Градите Симпатична Животните за Складирање Бин со Флип-горниот Капак, Свитлива Платно Складирање Играчка Кутија/Bin

SVNVIOZ Средината на Големината Играчка Складирање Градите Симпатична Животните за Складирање Бин со Флип-горниот

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одлично за бебе туш подароци , играчки, облека, кошница, игри, книги, ќебиња.Боја : Слон.Цврсти рачки на двете страна се дизајнирани да се движат играчка кутија повеќе лесно. ????Симпатична Животно Тема Дизајн : Мерки 16.9 x 13 x 13", SVNVIOZ деца голема играчка градите багажникот со животните тема чувствува applique е совршена декорација и организациска алатка за било каква детска соба, playroom, расадник, тоа го прави расчистување на време да се забавуваат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Страните, долниот капак и се зајакна со дебели ПВЦ-пластични одбор кој ќе не е лесно да се наведнувам, и да се обезбеди извршувањето постабилна и издржливи.И помогне на вашите деца го организира нивниот перење, бања или спалната соба за многу добро.Тоа е исто така погоден за автомобил патува или патот патувања и да ви помогне да ги зачувате деца играчки, книги, облека, чевли, пет производи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Ѓубре Торба Задебелена,без Мирис, Додаток за Полнење Во Канцеларија Соба;Училиштето;Хотелот;Хотелски;Тоалет;Вила,

Тоа не се валкани рацете поради рачен дизајн.Производот е течењедоказ и пукнаотпорни, бидејќи тоа е зас�

DEN 1314.72

ЛЕЛЕ Двојна Тенџере Восок Потоплите Професионални Електричен Грејач Двојна Parrafin Топла Кожа на Лицето Опрема

Метална конструкција на телото и алуминиум тенџере Двојно тенџере, восок warmers за повеќе третмани или ек�

DEN 1773.60