• Новак
Тридент Тропски Пресврт Шеќер Слободни Џвакање, 6 Џеб Пакети на 28 Парчиња (168 Парчиња Вкупно)

Тридент Тропски Пресврт Шеќер Слободни Џвакање, 6 Џеб Пакети на 28 Парчиња (168 Парчиња Вкупно)

DEN 2076.00

Достапност
Достапно за нарачка

Освежете го вашиот вкус здив—со Трозабец, а Sugarless гумите за џвакање со 30% помалку калории отколку sugared за џвакање.Чисти и да се заштити устата со кул, долго-траен тропски вкус : Тридент е направен со Ксилитол, природен засладувач што помага во борбата плакета и штити од кариес.Овие индивидуални пакети се office - и патување-friendly и да се направи freshening вашиот здив на оди брзо и едноставно.Имајте Тридент Шеќер Слободни заболување во вашата чанта, маса, автомобил, или Шкафче и се грижи за вашата уста и каде било.Ова заболување е исто така одличен прилог на заштита на пакети, подарок кошеви, goodie кеси, и партија услуги.Овој пакет содржи 6 погодно џеб пакети со 168 поединечно завиткани парчиња на Тридент Тропски пресврт вкус на шеќер слободни гуми за џвакање. (Двојно непцата).Вкус Име : Тропски Пресврт | Големина : 6 Count (Пакување од 1) 2x непцата во џеб подготвени тежок случај!Freshen вашиот здив (и се грижи за вашата уста) со Трозабец Шеќер Слободни гуми за Џвакање.Додадете ова заболување да се грижи пакети, подарок кошеви, goodie кеси, и партија услуги, или да чувате пакет на располагање за инстант вкусот refresh.Додадете овој дел пакет на Тридент Тропски Пресврт Вкус на Шеќер Слободни Заболување на количката за новак здив и насмевки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

SVNVIOZ Средината на Големината Играчка Складирање Градите Симпатична Животните за Складирање Бин со Флип-горниот

Одлично за бебе туш подароци , играчки, облека, кошница, игри, книги, ќебиња.Боја : Слон.Цврсти рачки на дв�

DEN 215.76

Headboard Перница Перница Целосна Близнак Кралицата Кралот, Триаголен Читање Перница Голем Одмор Перница Оптоварување

Премногу мек?Стави повеќе кутии во!Answer : ___________________________ Note : 1.Материјал : Направен од супер мек висок квал

DEN 2759.76