• Новак
Led Магнетни Работа Светлина, 7W 110220V Флексибилни Gooseneck Работа Светилка за Машински Алатки, Струг Мелничката Вежба Притиснете Индустриски Осветлување

Led Магнетни Работа Светлина, 7W 110220V Флексибилни Gooseneck Работа Светилка за Машински Алатки, Струг Мелничката

DEN 789.36

Достапност
Достапно за нарачка

7 W висока моќност ЛЕР извор на светлина, висока осветленост, ниско ниво на светлина неуспех, заштеда на енергија и eyefriendly.Произведени од премија на алуминиум, водоотпорен, здрав, heatresistant и издржливи, површината е масло отпорни. 360 степени omnidirectional флексибилни gooseneck, слободно да се прилагоди на агол на светилка, им овозможува на светлината се токму фокусирани до каде што треба.Магнетна база промовира лесна инсталација на метална површина и лесен за употреба.Широко апликација, погодни за машина продавница за авто делови за одржување, manicuring, читање, проучување и др.Спецификација : Conditon : 100% Сосема Нов Материјал : Алуминиум Боја : Како на Слики Прикажани Приклучок Тип : НИ Plug Влезен Напон : 110-220 V LED Моќност : 7 W светла Боја : Ладна Бела Светлина Извор : LED Водоотпорен Оценка : IP44 Прекинувач : Копчето за вклучување Пакет Листа : 1 x LED Работа Светлина.

Спецификацијата

Conditon:
100% Brand New
Material:
Aluminum
Color:
As Pictures Shown
Plug Type:
US Plug
Input Voltage:
110-220V
LED Power:
7W
Light Color:
Cold White
Light Source:
LED
Waterproof Rating:
IP44
Switch:
Key Switch
Package List:
1 x LED Work Light :

Со стоката дадена додека купуваат

ЛЕЛЕ Двојна Тенџере Восок Потоплите Професионални Електричен Грејач Двојна Parrafin Топла Кожа на Лицето Опрема

Метална конструкција на телото и алуминиум тенџере Двојно тенџере, восок warmers за повеќе третмани или ек�

DEN 1773.60