• Новак
Benchtop Вежба Пресе, Држејќи Вежба Стабилна Дијаметар 38-43MM Вежба Притиснете Стојат, Лесно Да се Користи за Рака Вежба Вежба Притиснете Workbench(Двојно дупка, Црна)

Benchtop Вежба Пресе, Држејќи Вежба Стабилна Дијаметар 38-43MM Вежба Притиснете Стојат, Лесно Да се Користи

DEN 1456.56

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа има солидна колона бар и здрав база со отвори за монтирање на машината за заменик.Ова се фрлам вежба застане е идеален за одржување на вашиот вежба стабилен при користење и овозможува многу повеќе точни дупчење од рачен операција.Погоден за електрична енергија вежби со јака дијаметар на 38-43mm.На база на вежба притиснете застане е направен од алуминиум, силен, издржлив, да ги задржи стабилен во текот на својата работа на процесот за прецизно дупчење.Прецизни дипломирањето, практично да работат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

SVNVIOZ Средината на Големината Играчка Складирање Градите Симпатична Животните за Складирање Бин со Флип-горниот

Одлично за бебе туш подароци , играчки, облека, кошница, игри, книги, ќебиња.Боја : Слон.Цврсти рачки на дв�

DEN 215.76