• Новак
HOMEIDEAS Канцеларија Стол Мат за Тврдо Кат - Душеци за Возен Столици, Против Пролизгување Биро, Стол Килим Кат Заштитник Мат за Плочка Дрво Кат, 35 x 47 (Brown & Каки,12x12по Парч?

HOMEIDEAS Канцеларија Стол Мат за Тврдо Кат - Душеци за Возен Столици, Против Пролизгување Биро, Стол Килим

DEN 1749.60

Достапност
Достапно за нарачка

Флексибилни Спојување Стол Мат : На биро, стол мат вклучува неколку 11.8-инчен душеци, тоа може да биде инсталиран на подот без разлика колку е голема или мала, или неправилен облик вашата канцеларија/соба област.ефикасно заштита на подот.Нема Набори 2. Откине назад филм на ова биро кат мат; 3. Инсталација и притиснете на површината за да се направи подот стол душеци подобро се апсорбираат.HOMEIDEAS Канцеларија Стол Мат донесува Спојување дизајн и вакуум технологија, може да биде цврсто фиксирани за подот.Заштитете го вашиот тротоарите од гребнатини и прашина од било кој вид со оваа совршена канцеларија кат мат, и обезбедува дополнителни костец за кучиња на тврди подови.Одговараат за тврдо дрво подови, плочки, и било каква мазна површина, итн.НЕ се погодни за теписи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Headboard Перница Перница Целосна Близнак Кралицата Кралот, Триаголен Читање Перница Голем Одмор Перница Оптоварување

Премногу мек?Стави повеќе кутии во!Answer : ___________________________ Note : 1.Материјал : Направен од супер мек висок квал

DEN 2759.76

SVNVIOZ Средината на Големината Играчка Складирање Градите Симпатична Животните за Складирање Бин со Флип-горниот

Одлично за бебе туш подароци , играчки, облека, кошница, игри, книги, ќебиња.Боја : Слон.Цврсти рачки на дв�

DEN 215.76