• Новак
Sydien 50Pcs 240 Жито Глувчето Детали Сандер Sandpaper Пескарење Листови за 140mm Брусење Машина

Sydien 50Pcs 240 Жито Глувчето Детали Сандер Sandpaper Пескарење Листови за 140mm Брусење Машина

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Вклучувајќи голи дрво,насликан на површина и метал,алуминиум,гума,кожа,пластика камен,стакло и други материјали. 40 Grit ~ 240 Grit : Погоден за полирање тешко и груба објекти, како што се метал, дрво, итн. 600 Grit ~ 2000 Grit : Најчесто се користат за фино полирање, обично се користат за полски некои махагони мебел, килибар, жад и други објекти за кои е потребна висока прецизност. 240 Grit ~ 600 Grit : Најчесто се користат за средно полирање. 40 Grit ~ 240 Grit : Погоден за полирање тешко и груба објекти, како што се метал, дрво, итн. 40 Grit ~ 240 Grit : Погоден за полирање тешко и груба објекти, како што се метал, дрво, итн. ????ПРАШИНА ЕКСТРАКЦИЈА : Пред-удирани со тупаници со 5 дупки за ефикасна прашина екстракција.????Пакет Содржина : 50 Pcs Глувчето Детали Sandpaper; Боја : Црвена.Совршен за 140mm брусење машина. 40 Grit ~ 240 Grit : Погоден за полирање тешко и груба објекти, како што се метал, дрво, итн.Совршен за 140mm брусење машина. 240 Grit ~ 600 Grit : Најчесто се користат за средно полирање. ????ШИРОКО се КОРИСТИ : Широко се користат во брусење и полирање на метални и неметални материјали на различни комплексни површината рѓа. ????SOFT & ТРАЈНИ : На sandpaper е мека, со парична казна и униформа површина честички. 240 Grit ~ 600 Grit : Најчесто се користат за средно полирање.Единствена песок садење процес е усвоена, и песок нема да се откажат ако се наведнуваат тоа произволно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

SVNVIOZ Средината на Големината Играчка Складирање Градите Симпатична Животните за Складирање Бин со Флип-горниот

Одлично за бебе туш подароци , играчки, облека, кошница, игри, книги, ќебиња.Боја : Слон.Цврсти рачки на дв�

DEN 215.76

Headboard Перница Перница Целосна Близнак Кралицата Кралот, Триаголен Читање Перница Голем Одмор Перница Оптоварување

Премногу мек?Стави повеќе кутии во!Answer : ___________________________ Note : 1.Материјал : Направен од супер мек висок квал

DEN 2759.76