• Новак
Тестенини Создателот, Тестенини Машина 180W Електрични Тестенини Создателот Машина Комерцијални Електрични Глупак Одлуки Тестенини Создателот Совршен за Шпагети ?

Тестенини Создателот, Тестенини Машина 180W Електрични Тестенини Создателот Машина Комерцијални Електрични

DEN 2179.20

Достапност
Достапно за нарачка

По-продажбата на услугата : Доколку имате било какви проблеми со квалитетот со стоката, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние ќе го реши тоа за вас во рок од 48 часа.Тестенини Создателот - Традиционална тестенини ролери ви овозможува да се направи најсвеж тестенини некогаш сте почувствувале право дома.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ & WELLNESS : лесен за употреба и лесно да се чисти, совршен за изработка на палета на свежо домашна тестенини јадења.Брзи Одлуки Тестенини& Тестенини : Овој глупак машина е автоматски и електрични,ставете го тестото во машината,по неколку минути,вие можете да добиете глупак што треба.ДОМАШНА ТЕСТЕНИНИ ПРОИЗВОДИТЕЛ : Производител на Машина Овозможува да се направи Свеж Шпагети,Linguine,и Повеќе Дома.Ние секогаш се придава голема важност за нашите клиенти.Ве молиме слободно контактирајте со нас, Ако најдете било дефекти на производот.Големина : 30 X36 X15 CM Боја : Бела Дали сте правење италијански вечера за 2 или угостителство партијата на пријателите и семејството, овој тестенини создателот е дизајниран да даваат автентични вкусови на вашите омилени јадења.Елегантна и лесна за употреба тестенини машини.Не се мијат - Никогаш не се стави во машина за миење садови.Пакетот вклучува : 1 buc,тестенини машина.Answer : ___________________________ Note : Други елементи, кои се прикажани на слика освен производот се за повикување само и не се вклучени.Напомена : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ЛЕЛЕ Двојна Тенџере Восок Потоплите Професионални Електричен Грејач Двојна Parrafin Топла Кожа на Лицето Опрема

Метална конструкција на телото и алуминиум тенџере Двојно тенџере, восок warmers за повеќе третмани или ек�

DEN 1773.60

Headboard Перница Перница Целосна Близнак Кралицата Кралот, Триаголен Читање Перница Голем Одмор Перница Оптоварување

Премногу мек?Стави повеќе кутии во!Answer : ___________________________ Note : 1.Материјал : Направен од супер мек висок квал

DEN 2759.76