• Новак
Деликатна Тестенини Производител на Електрична Тестенини Создателот Машина Нерѓосувачки Челик Тестенини Ролери Машина за Домашна Лазањи Fettuccine Tagliolini Интегрирани

Деликатна Тестенини Производител на Електрична Тестенини Создателот Машина Нерѓосувачки Челик Тестенини Ролери

DEN 600.00

Достапност
Достапно за нарачка

На производи од нашата продавница има многу карактеристики, повелете да ја посетите нашата продавница да ја посетите други стил производи, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да се поставуваат прашања, ние ќе ви одговори на вашите прашања во рок од 12 часа, ви посакувам среќен живот.Тоа може да се користи како подарок за семејни и најдобар подарок за жена на денот на благодарноста, ноќта на вештерките, црн петок, сајбер понеделник.Брзи Одлуки Тестенини& Тестенини : Овој глупак машина е автоматски и електрични,ставете го тестото во машината,по неколку минути,вие можете да добиете глупак што треба.ДОМАШНА ТЕСТЕНИНИ ПРОИЗВОДИТЕЛ : Производител на Машина Овозможува да се направи Свеж Шпагети,Linguine,и Повеќе Дома.ПРИЛАГОДЛИВ : На тестенини машина за различни дебелини на тестенини, како и месење и валање.На производи од нашата продавница има многу карактеристики, повелете да ја посетите нашата продавница да ја посетите други стил производи, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да се поставуваат прашања, ние ќе ви одговори на вашите прашања во рок од 12 часа, ви посакувам среќен живот.Големина : 21 X17 X19.5 CM Боја : Сребро На тестенини создателот е лесно и ви заштедува многу напори да се направи вкусна храна.Елегантна и лесна за употреба тестенини машини.Не се мијат - Никогаш не се стави во машина за миење садови.Пакетот вклучува : 1 buc,тестенини машина.Answer : ___________________________ Note : Други елементи, кои се прикажани на слика освен производот се за повикување само и не се вклучени.Напомена : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Задоволството на клиентите е наш приоритет број еден.Ако имате какви било прашања или проблеми,ве молиме слободно да се е-мејл нашата по-продажбата на тимот.Ви благодариме за вашето разбирање и уживајте во вашата шопинг момент!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WERYU Деликатна Тестенини Производител на Тестенини Машина Нерѓосувачки Челик, Електрични Тестенини Создателот

На производи од нашата продавница има многу карактеристики, повелете да ја посетите нашата продавница �

DEN 1221.60

SVNVIOZ Средината на Големината Играчка Складирање Градите Симпатична Животните за Складирање Бин со Флип-горниот

Одлично за бебе туш подароци , играчки, облека, кошница, игри, книги, ќебиња.Боја : Слон.Цврсти рачки на дв�

DEN 215.76