• Новак
2 Пара (КОЛИЧИНА 4) на Enrock Морски 6.5 4-Ohm 120 Вати Врв Моќ Водоотпорен 2-Начин Коаксијален Звучници со MultiColor LED Осветлување - Пакет Комбо со Хром Grilles и 50Ft 16-Мерач на Говорни

2 Пара (КОЛИЧИНА 4) на Enrock Морски 6.5 4-Ohm 120 Вати Врв Моќ Водоотпорен 2-Начин Коаксијален Звучници со

DEN 2505.12

Достапност
Достапно за нарачка

5-Инчен Хром Grilles, 1 x Enrock EM16 G50 FT-OFC-TN Морски Одделение 50 Нога 16-Мерач на Говорникот Жица.5" 4-Ohm 120 W Врв Моќ Морски 2-Начин Коаксијален Звучници со RGB LED Осветлување, за 4 x Enrock 6.Морски одделение конзервирани жица Кислород Слободни Бакар (OFC) Карактеристики пластична јакна околу говорникот жица На бела линија на еден од една страна да се одбележи поларитетот Завиткани околу тврда пластика гајтанот Должина Од 50 Метри.Splice и комбинираат земјата жици за да се произведе 7 различни бои во зависност од жица конфигурација!.Кабелот е конзервирани и кислород слободни бакар (OFC) да ја испорача висок квалитет на звук без било пренос на косата.MULTICOLOR LED : Опремени со отстранлив мулти-боја LED акцент осветлување дека може да се промени за да одговара на расположението или занает.5" морски јазик се дизајнирани специјално за чамци и на отворено со МАКСИМАЛНА моќност од 120 watts и RMS моќност од 60 w.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WERYU Деликатна Тестенини Производител на Тестенини Машина Нерѓосувачки Челик, Електрични Тестенини Создателот

На производи од нашата продавница има многу карактеристики, повелете да ја посетите нашата продавница �

DEN 1221.60

Деликатна Тестенини Производител на Електрична Тестенини Создателот Машина Нерѓосувачки Челик Тестенини Ролери

На производи од нашата продавница има многу карактеристики, повелете да ја посетите нашата продавница �

DEN 600.00