• Новак
Fiebing е Велур & Nubuck Почиста Комплет Отстрани Дамките & Чисти Чевли Ракавици и Кеси Палта , Повеќе

Fiebing е Велур & Nubuck Почиста Комплет Отстрани Дамките & Чисти Чевли Ракавици и Кеси Палта , Повеќе

DEN 180.00

Достапност
Достапно за нарачка

Хемиско чистење на лентата за редовни и деликатна велур, nubuck, napped завршува.Чисти велур и nubuck чевли, ракавици, чанти, капути, јакни, purses, појаси и повеќе.Брз и лесен за употреба сетот содржи хемиско чистење бар и нап подигање на четка.Безбедна за сите бои, се укинува места и на почвата.За дополнително чистење употреба со Кели е Лесно Чистење велур чистење сапун.НАСОКИ : За чистење, бришење агол на лента лесно и назад за да избришете места и на почвата.За тврдоглави дамки, влажни еден агол на лента со вода и бришење над soiled области.Нека се исуши и се фаќа за повторно да го отстрани секој вода места.Четка на нап и да ги отстрани сите остатоци со велур четка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Кенгур и Бебето Цвеќиња, Лисја Акварел Сликарство Мека Еднострани Милениче Патни

Прилагодливи рамо, рака.Димензија : 17x10x11.76 kg) : Овој водоотпорен дише милениче превозникот торба е направ

DEN 1238.40

Домашно милениче Превозникот Симпатична Зајаче Зајакот Харе Возење Автомобил со Велигденски Јајца Мека Еднострани

Четиристрана мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто та

DEN 636.00