• Новак
HXHLZY Преносни Megaphone Глас Засилувач Бенд Половината Радио Клип Поддршка FM ТФ MP3 Говорникот Моќ Банка (Боја : Зелена)

HXHLZY Преносни Megaphone Глас Засилувач Бенд Половината Радио Клип Поддршка FM ТФ MP3 Говорникот Моќ Банка

DEN 6997.20

Достапност
Достапно за нарачка

Уникатен изглед дизајн, мали димензии и мала структура.големина : 3.39 "'1.57" * 4.61 "; Тежина : 249g. 2200 m Ah батерија 18650 и заменливи литиум батерија.Време на мирување може да трае и до 18 ~ 22 часа, повеќе од 12 часа на непрекината употреба откако се дека батеријата е целосно наполнета.професионален звук засилувач, силен, јасен, ниска повратни информации.удобен и лесен за Наставници, тренери, Туристички водичи, презентации и др.Компатибилен со сите медиумски уреди по 3,5 мм ПОМОШЕН порта како ГОВОРНИК; Поддршка ТФ-Картичка (не повеќе од 32 GB) МУЗИЧКИ ПЛЕЕР, може директно да се игра MP3, WMA, WAV аудио датотеки.Уникатен изглед дизајн, мали димензии и мала структура.големина : 3.39 "'1.57" * 4.61 "; Тежина : 249g.2200 m Ah батерија 18650 и заменливи литиум батерија.Време на мирување може да трае и до 18 ~ 22 часа, повеќе од 12 часа на непрекината употреба откако се дека батеријата е целосно наполнета.професионален звук засилувач, силен, јасен, ниска повратни информации.удобен и лесен за Наставници, тренери, Туристички водичи, презентации и др.Компатибилен со сите медиумски уреди по 3,5 мм ПОМОШЕН порта како ГОВОРНИК; Поддршка ТФ-Картичка (не повеќе од 32 GB) МУЗИЧКИ ПЛЕЕР, може директно да се игра MP3, WMA, WAV аудио датотеки.FM РАДИО, автоматско пребарување и зачувување на радио станици.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Деликатна Тестенини Производител на Електрична Тестенини Создателот Машина Нерѓосувачки Челик Тестенини Ролери

На производи од нашата продавница има многу карактеристики, повелете да ја посетите нашата продавница �

DEN 600.00

Headboard Перница Перница Целосна Близнак Кралицата Кралот, Триаголен Читање Перница Голем Одмор Перница Оптоварување

Премногу мек?Стави повеќе кутии во!Answer : ___________________________ Note : 1.Материјал : Направен од супер мек висок квал

DEN 2759.76