• Новак
USB Тип C Лаптоп, Полнач 65W за Dell XPS 12 XPS 13 9360 9365 9370 9333 9380 7390; географска Ширина 7275 7370 5175 5285 5290 7390-2in1 332-1827 LA65NM170 Напојување Адаптер за Кабелот

USB Тип C Лаптоп, Полнач 65W за Dell XPS 12 XPS 13 9360 9365 9370 9333 9380 7390; географска Ширина 7275 7370

DEN 544.32

Достапност
Достапно за нарачка

LJO-EEIH Како Професионален Лаптоп Енергија на Снабдувачот.Ние ви обезбеди со повисок квалитет, со исклучителна изработка, така што ќе може да го користат повеќе лесно.Ние имаме совршено по-продажбата на услугата да ви даде побезбеден и посигурен производи и услуги.Имаме целосен фабрика систем и се посветени на создавање на високо-квалитетни производи.Висок Квалитет, ТИП C USB Напојување AC Адаптер за Полнач за LA45 NM150, HDCY5, 0 HDCY5, DA30 NM150, 8 XTW5, 08 XTW5, ADP-30 CD BA, 24 YNH, 492-BBSP, 5 FX88, 470-ABSF, D0 KFY, 332-1827, 3 RG0 T, 03 RG0 T, PA-1450-66 D1, JT9 DM, DA45 NM131, ACBEL AA45 NM131, 450-18066, 450-1846, JHJX0, 0 JHJX0, 312-1307, LA45 NM121, FA45 NE1-00, 0 X9 RG3, X9 RG3. Компатибилен со DELL Optiplex 3020 3040 7040 9020 3046.Ние имаме совршено по-продажбата на услугата да ви даде побезбеден и посигурен производи и услуги.Направи побезбедно и издржливи.Имаме целосен фабрика систем и се посветени на создавање на високо-квалитетни производи. Тип-C порта излез до 65 W Моќ Испорака овозможува брза и ефикасна наплата на компатибилни уреди.Ние ви обезбеди со повисок квалитет, со исклучителна изработка, така што ќе може да го користат повеќе лесно. Координатите на географската ширина 3390 5285 5289 2-во-1 географска Ширина 5490 5590 5290-2in1 7390-2in1. 12 : 5285 5289 5290 7212 7202 7275 7285 7290 T17 G002 T02 H001 T02 J001 P29 S002 2-во-1.Посебни отпорни на топлина materiais. 15 : 9530 9550 9570 9560 XPS 7390 9300 11 13 14 Лаптоп. 13 : 321 X 322 X L321 X L322 X 3943 9333 9343 9370 9360 9350 9365 9380. 14 : 5490 7490 E7480 E5450 15 : 5500 5590 7569 2-во-1 17 : 7778 2-во-1.Компатибилен со DELL Latitude Серија : .Мулти-Заштита;во Текот Напон Заштита;Краток Спој Заштита;CE-/FCC-/Ro HS-Уверение за безбедност.На производна линија спроведува строга контрола на квалитетот на постапките за подобро да им служи на вас. 3 Pin Приклучокот.5 50/60 Hz, Излезен Напон : 5 V/9 V/12 V/15 V/20 V 3А/3А/3А/3.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат