• Новак
Мебел за Домот Студентска Работа со Компјутер Стол, Прилагодлив Лифт Ротари Канцеларија Стол, Ергономски backrest, Гравитацијата авто-Заклучување casters, Погоден за Студ

Мебел за Домот Студентска Работа со Компјутер Стол, Прилагодлив Лифт Ротари Канцеларија Стол, Ергономски backrest,

DEN 1918.56

Достапност
Достапно за нарачка

Висина прилагодливи : седиште висина/длабочина можат да се прилагодат, може да се прилагоди со маса, прилагодливи опсег : 110-180cm, опремен со автоматски гравитацијата сензор за заклучување за да им помогнат на децата да се развие добра седи на телото.Кога детето седнува, тркала автоматски ќе се заклучува и автоматски да го отклучите екранот и лизгајте слободно по детето излегува од креветот, не е лесно да гребење на подот.Ова е добар подарок за децата.Тоа може да ги растера притисок на ' рбетот и помогне на детето да се научи.Ве молиме обратете се до вистинската боја.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Секој монитор реагира во различни бои.Мрежа материјал на вентилација дупка прави циркулацијата на воздух, добра, може да се обезбеди удобност и трајност, и ги оставаше децата да падне во љубов со учење.За секој дом канцеларија или дома студија област, на оваа задача стол е популарна личен избор, што бара лесно собранието од страна на семејството.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WERYU Деликатна Тестенини Производител на Тестенини Машина Нерѓосувачки Челик, Електрични Тестенини Создателот

На производи од нашата продавница има многу карактеристики, повелете да ја посетите нашата продавница �

DEN 1221.60

Деликатна Тестенини Производител на Електрична Тестенини Создателот Машина Нерѓосувачки Челик Тестенини Ролери

На производи од нашата продавница има многу карактеристики, повелете да ја посетите нашата продавница �

DEN 600.00