• Новак
Shazo НАЈГОЛЕМИОТ збир на 52 Pc Храна Садовите за Складирање (26 Контејнер кој е Поставена) и на Производот Сликата НАЈГОЛЕМИОТ збир на 60 Pc Херметички Храна Садовите за С?

Shazo НАЈГОЛЕМИОТ збир на 52 Pc Храна Садовите за Складирање (26 Контејнер кој е Поставена) и на Производот

DEN 2159.76

Достапност
Достапно за нарачка

Лажичка/Мерење на Купот Совршен за Кафе, Храна за Миленичиња, Зрна, Протеини, Масти и Други Сува Стоки - да се Направи Мерење Лесно Преземање На Погоди Игра надвор од Вашиот Живот.СЕТ 2 Херметички Храна Складирање Контејнерите Со КАПАЦИ - 60pc Храна Садовите за Складирање ! (30 контејнери со 30 капаци) - 6 Контејнери - 0.01 L), 6 Контејнери - 16.6 оз(2 L), 2 Контејнери - 84.ИНОВАТИВНИ МЕЃУСЕБНО КАПАЦИ - Shazo Капаци се Меѓусебно, Што Значи дека Не Мора да се Грижите За Појавување на Капаци за Садови После секое Миење, Еден Капак Одговара на Сите Контејнери.5 L), 6 Контејнери - 30.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Деликатна Тестенини Производител на Електрична Тестенини Создателот Машина Нерѓосувачки Челик Тестенини Ролери

На производи од нашата продавница има многу карактеристики, повелете да ја посетите нашата продавница �

DEN 600.00