• Новак
Eleproboem Бар, Партија VIP Служат Фах кец на Десетка на Лопати Шише Водител Шампањ за Црна Акрилик Материјал

Eleproboem Бар, Партија VIP Служат Фах кец на Десетка на Лопати Шише Водител Шампањ за Црна Акрилик Материјал

DEN 604.80

Достапност
Достапно за нарачка

ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ ОДРЖЛИВ, со ВИСОК КВАЛИТЕТ : Овој Луксузен, Тенок, Елегантен & Модерна.Ова шише рек одговара за сите стандардни вино или шишиња на алкохол.АТРАКТИВНИ DISPIAY : ги Постави на countertop и да биде инспириран да ги додадете во вашиот готвење или споделување на чаша со гости.СТИЛСКИ СКЛАДИРАЊЕ : Ова шише носителот може да се користи за да се одржи шишиња вино, или други пијалоци, така што тие секогаш можат да бидат блиску до рака во кујната.Се ПРИМЕНУВААТ ЗА : Клуб/бар/home/Казино за festaval/ christams/ партија/ свадбата.КВАЛИТЕТ на УСЛУГА : Ние сме чесни продавачот, без разлика имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние дефинитивно ќе се реши тоа за вас.Функција : Еко-Friendly Buckets, Ладилници & Носители Тип : Шише Presenter Material : Акрилни или Metal Power : Батерија Battery Light : Трепкачко боја changing Number на Компјутери : 1pc Occasion : Роденден Party Occasion : Куќа Moving Occasion : Свадба & Engagement Occasion : Wedding Occasion : Halloween Occasion : Велигден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WERYU Деликатна Тестенини Производител на Тестенини Машина Нерѓосувачки Челик, Електрични Тестенини Создателот

На производи од нашата продавница има многу карактеристики, повелете да ја посетите нашата продавница �

DEN 1221.60

SVNVIOZ Средината на Големината Играчка Складирање Градите Симпатична Животните за Складирање Бин со Флип-горниот

Одлично за бебе туш подароци , играчки, облека, кошница, игри, книги, ќебиња.Боја : Слон.Цврсти рачки на дв�

DEN 215.76