• Новак
5Pcs АА Батерија Носителот, АА Батерија Случај Носителот Води, Батерија Случај Носителот Складирање Кутија со Тешко Pin за Електроника Апликации

5Pcs АА Батерија Носителот, АА Батерија Случај Носителот Води, Батерија Случај Носителот Складирање Кутија

DEN 340.56

Достапност
Достапно за нарачка

【Материјал】Користење на професионално изработка и влијание-отпорни АБС материјал, квалитет и услуга живот на нашиот производ се подобри, издржливи. 【Заштити Вашата Батерија 】функцијата на оваа батерија за чување кутија е да се заштити батеријата и го зголеми својот животен век. 【Апликација】Нашите производи се користи за електроника апликации и DIY проекти. 【Воведе】Нашиот производ е батеријата кутија носителот дека може да се одржи 3pcs стандард 18650 батерии.И тешко игли се одлични за лесно лемење и поврзување. 【Одговара】ова Можете да го користите батеријата кутија со свој батерии да се формираат нови енергетски систем.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Батеријата Кутија Носителот на Примена : За 3 x Батерија 18650 Боја : Црна Материјал : ABS Големина : Прибл. 7.7 x 6 x 2,2 см / 3 x 2.4 x 0.9 во Пакет Листата : 5 x Батеријата Кутија Носителот Забелешка : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Battery Box Holder
Application:
For 3 x 18650 Battery
Color:
Black
Material:
ABS
Size:
Approx. 7.7 x 6 x 2.2cm / 3 x 2.4 x 0.9in
Package List:
5 x Battery Box Holder :
Note:
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Со стоката дадена додека купуваат

Мебел за Домот Студентска Работа со Компјутер Стол, Прилагодлив Лифт Ротари Канцеларија Стол, Ергономски backrest,

Висина прилагодливи : седиште висина / длабочина можат да се прилагодат, може да се прилагоди со маса, пр�

DEN 1918.56