• Новак
Орхидеи Страна Се Насликани Вистински Чешка Кристал Нокти Датотека - Мали

Орхидеи Страна Се Насликани Вистински Чешка Кристал Нокти Датотека - Мали

DEN 168.00

Достапност
Достапно за нарачка

Автентични Нокти Датотеки направени во чешката Република - Никогаш не се истроши.Рачно насликани од страна на уметници во Grand Rapids, Мичиген (САД).Датотеката површината е не-porous - Лесно да се чистат со сапун и вода.Поднесување површината прави да се мазни ноктите и го намалува пилинг & разделување - не е финтата или солза ноктите.Не води кои се користат во производство (за разлика од оние произведени во Кина).Елегантен Нокти Датотеки се 100% вистински чешка Стакло од најдобрите квалитет.Тие имаат двојно-еднострани гравирани поднесување површина која е загарантирана да никогаш не се истроши.Нашите нокти датотеки се калено и најтврдокорните за издржливост и се 100% доведе слободни.Сите рака-сликарство е направено од страна на локалните уметници во Grand Rapids, Мичиген (САД).Нашиот дизајни се рака-насликани од страна на локалните уметници во Grand Rapids, Мичиген (САД).Нокти датотеки може да се купат по големина или како група.Мали - 3.5", Среден - 5.5", Голем - 7.5".Сет вклучува еден од секоја големина, истиот дизајн.Сите нокти датотеки доаѓаат со заштитна бела обвивка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ЖУ-CL Внатрешни работи, Автомобил Светла, Led Автомобил Атмосфера Светилка, DIY Авто Амбиентална Светлина (Емитуваат

Шарени Амбиент Светлина може да биде се користат во дневната соба, маса, игра соба, спална соба, или со ав

DEN 758.40