• Новак
(12 Парчиња) PLC-18W 850, 4 Pin G24q-2, 18 Вати Двојно Цевка, Компактна Флуоресцентна Сијалица, го Заменува Sylvania CF18DD/E/850 и Филипс - PL-C 18W/850/4P/АЛТО

(12 Парчиња) PLC-18W 850, 4 Pin G24q-2, 18 Вати Двојно Цевка, Компактна Флуоресцентна Сијалица, го Заменува

DEN 911.76

Достапност
Достапно за нарачка

PLC18/4 P T4 Супер Бела Боја 4 Pin на База Компактна Флуоресцентна Сијалица. 1200 lumens Светлина Излез, 18 w Енергијата што се Користи, 10,000 часа Просечно Траење. 4-Pin (GX24q-2) База Тип. 82 CRI, 5.8" Должина.Произведени со строго стандарди, тие поседуваат врвен квалитет компоненти и се гарантирано да се изврши како оригиналот.CFL Светилки Dulux - Пакет од 12 - 780 lumens Светлина Излез, 18 w Енергијата што се Користи,10,000 часа Просечен Живот, 4-Pin -GX24q-2 База Тип, дневна светлина Бела Боја / Финиш, 6,500 К Боја Температура, 82 CRI, 5.06" Должина, 1.35.8" Ширина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Деликатна Тестенини Производител на Електрична Тестенини Создателот Машина Нерѓосувачки Челик Тестенини Ролери

На производи од нашата продавница има многу карактеристики, повелете да ја посетите нашата продавница �

DEN 600.00

4 Парче Туш Завеса Поставува со Не се Лизга Килим ,Тоалет Капак Покрие&Бања Мат Среќен Божиќ Мистериозен Божиќ

Ако не сте задоволни со нашата предмети или имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да кон�

DEN 1129.20

WERYU Деликатна Тестенини Производител на Тестенини Машина Нерѓосувачки Челик, Електрични Тестенини Создателот

На производи од нашата продавница има многу карактеристики, повелете да ја посетите нашата продавница �

DEN 1221.60

SVNVIOZ Средината на Големината Играчка Складирање Градите Симпатична Животните за Складирање Бин со Флип-горниот

Одлично за бебе туш подароци , играчки, облека, кошница, игри, книги, ќебиња.Боја : Слон.Цврсти рачки на дв�

DEN 215.76