• Новак
LSNLNN инвалидски Колички,Стари Вокер инвалидска Количка, Лесни Алуминиумски Легури Виткање 4 Тркала Шопинг Количка со Поместена Седиште

LSNLNN инвалидски Колички,Стари Вокер инвалидска Количка, Лесни Алуминиумски Легури Виткање 4 Тркала Шопинг

DEN 1840.80

Достапност
Достапно за нарачка

Лесен Алуминиум Легура 4 Тркала Шопинг Количка со Поместена Седиште во Согласност со Еколошките Барања,Со Шопинг Basketsfolding Дизајн за да се Задоволат Дневните Шопинг Потреби.Се повлече на Сопирачките Фиксни,се Повлече до Крај и Бавно Downpull надолу за Фиксно Brakeuse Многу Безбедно.Уникатен Гума Универзална Тркала Дизајн, Челик Мушка Лого,Ng и Durablehandrail Висина Прилагодливи 4 Датотеки Дизајн, за Различни Висина Луѓето ги Користат.Грбот Може да Бидат Инсталирани во Две Насоки,На Backrest се Монтира на Рачка Страна,Може да Се Користи Како Wheelchairthe Backrest се Монтира на Педалата Страна,Погодно за Корисниците да се Запре и да се Одморат.Продолжен Големина : (85-95) X72 X40 Cmfolding Големина : 95 X50 X38 Cmproduct Тежина : 8 Kgload : 150 Kg (Max).Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

SVNVIOZ Средината на Големината Играчка Складирање Градите Симпатична Животните за Складирање Бин со Флип-горниот

Одлично за бебе туш подароци , играчки, облека, кошница, игри, книги, ќебиња.Боја : Слон.Цврсти рачки на дв�

DEN 215.76

Мебел за Домот Студентска Работа со Компјутер Стол, Прилагодлив Лифт Ротари Канцеларија Стол, Ергономски backrest,

Висина прилагодливи : седиште висина / длабочина можат да се прилагодат, може да се прилагоди со маса, пр�

DEN 1918.56