• Новак
HGYYIO 4WD Tricycle Робот, Робот Комплет со 5G WiFi Реално Време на Пренос, Програмабилни Робот Комплет со Bluetooth 4.0 Модул, DIY Механички Градежни Блокови Малина Пи 4B(8GB)

HGYYIO 4WD Tricycle Робот, Робот Комплет со 5G WiFi Реално Време на Пренос, Програмабилни Робот Комплет со

DEN 8831.76

Достапност
Достапно за нарачка

Нека автомобил имаат поголема оперативност и чувствителност.Поддржува два камера формати : MJPEG и YUYV (default), и обезбедува две камера формат на подготовка методи.Некои делови се користи 3 D технологија на печатење и еколошки материјали.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

SVNVIOZ Средината на Големината Играчка Складирање Градите Симпатична Животните за Складирање Бин со Флип-горниот

Одлично за бебе туш подароци , играчки, облека, кошница, игри, книги, ќебиња.Боја : Слон.Цврсти рачки на дв�

DEN 215.76

Мебел за Домот Студентска Работа со Компјутер Стол, Прилагодлив Лифт Ротари Канцеларија Стол, Ергономски backrest,

Висина прилагодливи : седиште висина / длабочина можат да се прилагодат, може да се прилагоди со маса, пр�

DEN 1918.56