• Новак
F Fityle 2 Парчиња Сребро Акрилна Боја Маркер Пенкало Средна Точка Уметност Трајна Боја Пен

F Fityle 2 Парчиња Сребро Акрилна Боја Маркер Пенкало Средна Точка Уметност Трајна Боја Пен

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

* Овие акрилна боја маркери за работа на повеќето површини, можете да го користите да се создаде вашиот ремек-дела на хартија, chalkboards, платно, дрво, тула, камен, стакло, огледала, прозорци, метал, пластика, ткаенина итн. * Дизајниран со 4 mm круг совети, лесен за контрола , добра за полу-храбар средна тежина линии и поголеми детали сликарство. * Акрилна боја пенкало со вода-базирани боја мастило, -бесплатно; Брзо сушење, Животната средина невкусна. * Исто така добар подарок за уметници, уметнички студентите, тинејџери и возрасни. * Совршена за уметност и занает проекти, индустриска употреба или обележување на орудија, делови и други апликации, одговара за внатрешна и надворешна употреба.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Акрилна боја пенкало со вода-базирани боја мастило, -бесплатно; Брзо сушење, Животната средина невкусна - Овие акрилна боја маркери за работа на повеќето површини, можете да го користите да се создаде вашиот ремек-дела на хартија, chalkboards, платно, дрво, тула, камен, стакло, огледала, прозорци, метал, пластика, ткаенина итн. - Совршени за уметност и занает проекти, индустриска употреба или обележување на орудија, делови и други апликации, одговара за внатрешна и надворешна употреба - Дизајнирани со 4 mm круг совети, лесен за контрола , добра за полу-храбар средна тежина линии и поголеми детали сликарство - исто Така добар подарок за уметници, уметнички студентите, тинејџери и adults Specification : - Материјал : Пластика - Боја : Сребро - Size : Прибл. 14 x 1.2 см / 5.51 x 0.47 inch Package Вклучува : 2 Парчиња Сребро Акрилик Маркер Пенкало.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат