• Новак
Сојузничките Месинг DT-61 Dottingham Колекција Суета Врвот Сапун Фармацевт, Антички Месинг

Сојузничките Месинг DT-61 Dottingham Колекција Суета Врвот Сапун Фармацевт, Антички Месинг

DEN 2928.96

Достапност
Достапно за нарачка

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Традиционалниот дизајн со класичен дизајн елементи.Дарежлив 5 унца капацитет шише.Простор за заштеда на енергија дизајн го прави ефикасно користење на вашиот простор.Достапни во различни живот дизајнер завршува.Производи се обезбедени со ограничено траење.Опис на производот Додадете стилски допир на вашата бања со оваа елегантна Суета Врвот Диспензерот за Сапун, Лосион или Рака Sanitizer.Дарежлив 5 унца капацитет шише има многу од вашите омилени сапун, лосион или рака sanitizer.Направени од цврст месинг и обезбедени со цел живот се заврши за да се осигура производи никогаш нема да рѓа Од Производителот Воспоставување до модерна бања vanities и слика со капење соба додатоци, Сојузничките Месинг САД производителот менување застарени тоалетот санитарни производи со бои, содржина и за дизајн на избори.Обично луѓето се со користење на нормални сапуни дома може да биде добра опција, но во соби за гости или во јавни места, како на хотели многу луѓе кои ги мијат рацете со сапун барови не може да има чисти раце и оставите некои остатоци или нечиста текот на сапун, Децата не ќе можат да губите сапун и лесно да се користи за нив.Голем број на луксузни ѕид монтирани сапун точење се изработени од материјали како што се цврсти месинг, како и на располагање во конкурентна цена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мебел за Домот Студентска Работа со Компјутер Стол, Прилагодлив Лифт Ротари Канцеларија Стол, Ергономски backrest,

Висина прилагодливи : седиште висина / длабочина можат да се прилагодат, може да се прилагоди со маса, пр�

DEN 1918.56

4 Парче Туш Завеса Поставува со Не се Лизга Килим ,Тоалет Капак Покрие&Бања Мат Среќен Божиќ Мистериозен Божиќ

Ако не сте задоволни со нашата предмети или имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да кон�

DEN 1129.20

Деликатна Тестенини Производител на Електрична Тестенини Создателот Машина Нерѓосувачки Челик Тестенини Ролери

На производи од нашата продавница има многу карактеристики, повелете да ја посетите нашата продавница �

DEN 600.00