• Новак
Magritta Женска Туника Блузи Секојдневен Долг Ракав Круг Вратот Еластичен Лабава Одговара Sweatshirt Pullover Маици со Џебови

Magritta Женска Туника Блузи Секојдневен Долг Ракав Круг Вратот Еластичен Лабава Одговара Sweatshirt Pullover

DEN 566.16

Достапност
Достапно за нарачка

Умерена должина може да покриваат задникот правилно.Универзалната Големина на Табелата не е нашата големина.Висат линија или сува.Совршен за повеќето жени и девојки.Натпревар : Совршено одговараат leggings, фармерки, јога панталони, спортски панталони, здолништа, палта, спортски чевли, високи потпетици, рамни чевли и чизми да се покаже добра фигура.Совршен за повеќето жени и девојки.Супер меки и кожа-пријателски, со еластичност, држи топло во зима.Внимание : ве Молиме погледнете го нашиот бренд големина на табелата и одберете го вашиот одговара на големината според тоа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат