• Новак
BTYAY Симпатична Цртан филм Шапка Шамија Копче Закачалка Носителот Складирање Ѕид Кука Рек Организатор Полица Виси 4 Куки Планината Рек Детска Соба Дома Декор (Боја :

BTYAY Симпатична Цртан филм Шапка Шамија Копче Закачалка Носителот Складирање Ѕид Кука Рек Организатор Полица

DEN 2054.40

Достапност
Достапно за нарачка

Сосема нов, одличен квалитет ,еко-пријателски и здрави.Дизајн стилски изглед, исклучителна изведба.Изработени од дрвен материјал, безбедно и трајни производи за употреба.Мулти-функција може да се користи за многу цели сместување, како што се шапка, накит, торба, итн.Погоден за домашни дневна соба, спална соба, канцеларија, продавница, ѕидни украси, и др. 1.Сосема нов, одличен квалитет ,еко-пријателски и здрави.2.Дизајн стилски изглед, исклучителна изведба.3.Изработени од дрвен материјал, безбедно и трајни производи за употреба.4.Мулти-функција може да се користи за многу цели сместување, како што се шапка, накит, торба, итн.5.Погоден за домашни дневна соба, спална соба, канцеларија, продавница, ѕидни украси, и др.Спецификации : Функција : Дома Декор Hooks Type : Мода и Popular Usage : Sundries Style : Cartoon Color : како shown Material : wood Size : Како shown Note : ве Молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакување листа : 1 x Ѕид Виси Shelf Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

4 Парче Туш Завеса Поставува со Не се Лизга Килим ,Тоалет Капак Покрие&Бања Мат Среќен Божиќ Мистериозен Божиќ

Ако не сте задоволни со нашата предмети или имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да кон�

DEN 1129.20

Деликатна Тестенини Производител на Електрична Тестенини Создателот Машина Нерѓосувачки Челик Тестенини Ролери

На производи од нашата продавница има многу карактеристики, повелете да ја посетите нашата продавница �

DEN 600.00