• Новак
Бања Агол Ткаени Складирање Торба,Полнети Играчки Складирање Hammock,Играчка Hammock Нето,Рачно Ткаени Памук Јаже Играчка Складирање Торба,Ѕид Прашка Агол Играчка О?

Бања Агол Ткаени Складирање Торба,Полнети Играчки Складирање Hammock,Играчка Hammock Нето,Рачно Ткаени Памук

DEN 445.20

Достапност
Достапно за нарачка

Совршен Полнети Животни Hammock : На полнети животни hammock може да се премести грав торба, складирање кутија, отпадоци и кошница, ви помага да управувате со препарирани животни, кадифен играчки, кукли, топки, пет играчки и така натаму наместо да се шири играчки околу вашиот дом, чува дома чисти и уредни.Одличен Организатор : Дали сте во потрага за бебе соба или расадник организатор, играчка за складирање за тоа момче или девојка соба, овој материјал животинско hammock мешавини во право.Едноставен и класичен, тоа е љубов само она што ви треба да се допре со.Силен Квалитет : Не се решат за полнети животни складирање hammocks дека лесно rip.На hammocks се направена со користење на трајни пребивање.Материјал доволно силна, не е лесно да се скрши или да се деформира, еластична рабовите направете го тоа лесно да се одржи различна големина и видови играчки, може да се примени за долго време.Одличен Подарок : Одличен подарок идеја за деца' родендени, бебето тушеви.Забавен начин да се прикаже колекционерски предмети што учи децата организација вештини & одговор кој е неопходен за доживотно успех и продуктивноста.Одлично со Секоја Оркестарот : Изгледа одлично со секоја оркестарот и лесно да се закачите на било кој ѕид со кука хардвер вклучени.Ја елиминира спалната соба, playroom, и када средена иако уредно организирање на играчки.Карактеристики : Материјал : памук rope Size : како слики shown Packing Листа : 1 * Агол Net3 * Лесна Hook Notes : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Деликатна Тестенини Производител на Електрична Тестенини Создателот Машина Нерѓосувачки Челик Тестенини Ролери

На производи од нашата продавница има многу карактеристики, повелете да ја посетите нашата продавница �

DEN 600.00