• Новак
Pokerty9 Редење Топката, Редење Сензорни Играчка Кожата Пријателски Уникатен Симпатична Носат Отпорни Роденденски Подарок Безбедно Флексибилни за Партија за Семеен ?

Pokerty9 Редење Топката, Редење Сензорни Играчка Кожата Пријателски Уникатен Симпатична Носат Отпорни Роденденски

DEN 477.36

Достапност
Достапно за нарачка

Тие може брзо да оџакот играчки, а потоа да се поттикнат да ги надолу и restack нив, лесен за ракување, смешно да се игра.Мала тежина и компактни, лесни за носење, погоден за различни повод, како што се семејството собир.Прекрасен Подарок : Совршен подарок за вашето бебе на родендени, семејството партии, Божиќ, ноќта на Вештерките, итн.

Спецификацијата

Item Type:
Stacking Ball
Material:
Vinyl
Applicable Age:
6 months old+
Package List:
6 x Stacking Ball :

Со стоката дадена додека купуваат

4 Парче Туш Завеса Поставува со Не се Лизга Килим ,Тоалет Капак Покрие&Бања Мат Среќен Божиќ Мистериозен Божиќ

Ако не сте задоволни со нашата предмети или имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да кон�

DEN 1129.20