• Новак
304 од не ' рѓосувачки челик крстот countettead само-прислушување завртки, ST2.2-3.9, рамни КА издолжување авто-напад, дрво завртка-ST3.938(30pcs)

304 од не ' рѓосувачки челик крстот countettead само-прислушување завртки, ST2.2-3.9, рамни КА издолжување

DEN 609.84

Достапност
Достапно за нарачка

304 од не ' рѓосувачки челик, водоотпорен, рѓа, долг животен век.По можност, материјал анти- ' рѓа отпор.Безбедно е лесен за употреба, широк спектар на апликации.Површина е мазна и мазни.Дури и ако сила е униформа, лесно да се лизга, лесен за употреба.Модел : GB Крстот Главата Авто-attack Material : 304 од не ' рѓосувачки steel Head тип : banding Category : Само-прислушување завртки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

4 Парче Туш Завеса Поставува со Не се Лизга Килим ,Тоалет Капак Покрие&Бања Мат Среќен Божиќ Мистериозен Божиќ

Ако не сте задоволни со нашата предмети или имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да кон�

DEN 1129.20

Мебел за Домот Студентска Работа со Компјутер Стол, Прилагодлив Лифт Ротари Канцеларија Стол, Ергономски backrest,

Висина прилагодливи : седиште висина / длабочина можат да се прилагодат, може да се прилагоди со маса, пр�

DEN 1918.56