• Новак
Виткање Чување на Кутии,Расклопна Ткаенина Складирање Коцки Организатор со Рачки за Дома,Канцеларии,Спална соба, Дневна соба

Виткање Чување на Кутии,Расклопна Ткаенина Складирање Коцки Организатор со Рачки за Дома,Канцеларии,Спална

DEN 1975.20

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал:На количка за складирање кутија е направен од висок квалитет на СТП кожа и платно ткаенини, цврсти и издржливи.Лесно да се носат од соба в соба. Оваа кубни расклопна складирање кутија е направен од високо-квалитет СТП кожа и платно ткаенини.Уникатен Дизајн:виткање чување на кутии имаат картон страни и се отстранува и дното да се даде форма и додадете структура, додека сеуште овозможувајќи им на кутии за да се свитка стан, кога не е во употреба.6 H инчи ( 27 х 27 см х 27 см ).[Собрани Димензии]10. Нашите виткање чување на кутии може да се скрие бања toiletries, уредната up playroom и stow далеку домаќинство нередот.Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро.Тоа има силна структура и е издржлив и ќе не нула предмети лесно. [Материјал ]Трајни СТП + Висок Квалитет на Платно[Производ Перформанси]1.Големина:10.[Применливи Сценарија]Овој складирање кутија е практичен и разноврсна, и може да се користи за чување на книги, играчки, облека, крпи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Pokerty9 Редење Топката, Редење Сензорни Играчка Кожата Пријателски Уникатен Симпатична Носат Отпорни Роденденски

Тие може брзо да оџакот играчки, а потоа да се поттикнат да ги надолу и restack нив, лесен за ракување, смешно

DEN 477.36

Мебел за Домот Студентска Работа со Компјутер Стол, Прилагодлив Лифт Ротари Канцеларија Стол, Ергономски backrest,

Висина прилагодливи : седиште висина / длабочина можат да се прилагодат, може да се прилагоди со маса, пр�

DEN 1918.56

4 Парче Туш Завеса Поставува со Не се Лизга Килим ,Тоалет Капак Покрие&Бања Мат Среќен Божиќ Мистериозен Божиќ

Ако не сте задоволни со нашата предмети или имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да кон�

DEN 1129.20