• Новак
HOMCOM 750W/1500W Електричен Камин Грејач, Самостојна Камин Шпорет со Реални LED Faux Пламен Ефект, Бела

HOMCOM 750W/1500W Електричен Камин Грејач, Самостојна Камин Шпорет со Реални LED Faux Пламен Ефект, Бела

DEN 252.00

Достапност
Достапно за нарачка

ОДЛИЧНО ЗА МАЛИ ПРОСТОРИ : за Покривање на 107.6-161.5 квадратни.ft.област, лажни каминот има две топлина прилагодувања, 750 W и 1500 W, за да одговараат на вашите желби.ПРИЈАТНА & ОБЕЗБЕДЕНИ : Користење на просторот камин е внатре во термостат за рачно контрола на температура, и остатокот увери дека безбедноста термички shut-исклучите уредот ве спречува потенцијал оган во случај совети над или добива премногу жешка.ПРИЛАГОДЛИВИ FAUX LED ПЛАМЕН : Ова камин грејач е за внатрешна употреба со вграден-во PP јаглерод и LED пламен ефект, реални јаглерод горење ефект обезбедува средината на нежна возен оган.На faux пламен може да се користи независно и светлината е прилагодлив.СТИЛСКИ И ПРЕНОСНИ : Нашата самостојна камин грејач е за внатрешна употреба со 3-двострано стакло приказ, класичен метал заврши, а бакар ефект се справува направи оваа камин одлична за секоја соба во вашиот дом.НЕМА НЕРЕД ИЛИ ПАРИЧНИКОТ на МОЗОЦИ : Нашиот компактен електричен камин е буџет-friendly и чиста енергија алтернатива за woodburning камини, обезбедување на топлина и визуелни амбиент на вистински пламен, но без трошоци и расчистување.Се создаде убава амбиент, додека одржување на топло со овој елегантен електричен камин грејач од HOMCOM.Со два топлина прилагодувања, 750 W и 1500 W, тоа ќе се обезбеди лична топло и удобност во студена зима.Прегреат заштита гарантира дека во случај дека огнот overheats, моќта автоматски ќе се исклучи обезбедување на оптимална безбедност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат