• Новак
VEGO Магнетни Случај за iPhone 13 Про Случај Компатибилен со MagSafe, [Алуминиум Легура Копчиња & Камера Рамка] Воена Одделение за Заштита на Тенок Shockproof Јасно Назад Покритие

VEGO Магнетни Случај за iPhone 13 Про Случај Компатибилен со MagSafe, [Алуминиум Легура Копчиња & Камера Рамка]

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

✔【КОМПАТИБИЛНОСТ】 VEGO јасно магнетни случај САМО компатибилни со Apple i Phone 13 Про 6.1 инчи 2021 НОВИ објави. (Напомена : НЕ се вклопуваат i Phone 13/13 Про Макс и други модели на телефони.Ве молиме потврдете го телефонот големина внимателно пред да го купат.). ✔【Силна Магнетна Привлечност】 i Phone 13 Про магнетни случај е компатибилен со Mag Safe безжичен полнач (НЕ се Вклучени) & Чи безжичните полначи.Вграден-во 36+2 магнети автоматски се усогласени со безжичен полнач.Тоа е посилно магнетно адсорпција сила без сигнал пречки. ✔【Алуминиум Легура Копчиња & Камера Рамка】 На копчињата и на камерата леќи на камерата рамките на предметот се направени од високо квалитетен алуминиум легура материјали, и совршено се вклопуваат независни копчето дизајн ви овозможува да се користи секое копче глатко и да се добие одговор побрзо. ✔【Воена Одделение за Заштита на】 Ултра-тенок покрие со покрена усните на случај на работ и камера, и засилен перница на аглите за да се задржи екранот на камерата леќи на камерата до исклучување маса на површината.И тоа доаѓа со 4 агли дисперзија воздушни перници и надгради влијание-отпорни технологија, која може да обезбеди подобро капка заштита. ✔【Квалитетна Услуга】 најдобра услуга и решение ќе бидат обезбедени за вас од страна на VEGO ако имате било каков проблем на овој производ, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС преку е-маил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

4 Парче Туш Завеса Поставува со Не се Лизга Килим ,Тоалет Капак Покрие&Бања Мат Среќен Божиќ Мистериозен Божиќ

Ако не сте задоволни со нашата предмети или имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да кон�

DEN 1129.20