• Новак
Про Goleem Памук Спиење Вреќа погоден за носене Ќебе Бебе 6-12 Месеци, Бебе без Ракави Спиење Вреќа Вреќа со 2-Начин Патент, Лесни Sleepsack за Новороденче Подароци (0.5 TOG, Сред?

Про Goleem Памук Спиење Вреќа погоден за носене Ќебе Бебе 6-12 Месеци, Бебе без Ракави Спиење Вреќа Вреќа со

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Мека Памучна Бебе Спие Вреќа : Супер Меки, Дише и лесни погоден за носене ќебе е направен од 100% премија памучна ткаенина, совршен за бебе да спие во текот на ноќта и е идеален за сите во текот на годината употреба.Направи Бебе е Најдобро Сон : Нашето бебе без ракави спиење торба ќе го задржи вашето бебе удобно и пеат сите спиење ноќе, без ракави дизајн има 0.5 TOG што помага да се спречи вашето бебе од прегревање и чува бебето кул во топли временски услови.Безбедно и Лесно : Унисекс новороденче вреќа за спиење со долга 2-начин патентите нудат лесно пелена промени и го спречува мали нозе од удирање исклучите ќебе.Една пространа спиење торба е со цел да се промовира бебе е здрава хип развој.Машина перат, деликатна памук нежно на вашето бебе е деликатна кожа.Машина Перат & Бебе Подароци : Машина за миење со ладна како бои на нежни циклус.Затворете патент пред миењето.Собори сува ниска.Не кајгана, железо или сува чиста.Можете да го користите ова бебе sleepsack секој ден.Тоа е совршен туш подарок идеја за нероденото бебе бебе или регистар.Доверба & Гаранција : Нашата розова спиење вреќа 6-12 месеци е одлична за безбедност, мекост, долго-траен изработка.Ако имате БИЛО каква причина со нашите производи, контактирајте не и ние ќе се направи сте 100% задоволни.На погоден за носене ќебе направено од 100% премија памук додаваат атмосфера и удобност, така што бебето може да продолжи да спие и во пријатна ткаенини.Погоден за соба темп.Ова Бебе Спие Торба Задржи вашето бебе удобен и среќен, без разлика на температурата со лето, зима, пролет & падне.Три големини се достапни за употреба.Мала : 0-6 месеци.Медиум : 6-12 месеци.Голем : 12-18 месеци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат